2009 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis

Aquafilter pardavimai

Vakar pasikviečiau į svečius atstovę iš Aquafilter, kad patikrintų naudojamo vandens (iš čiaupo, virinto, Neptūno, Tichės, filtruoto) kokybę. Vandens kokybė iš tiesų yra prasta, na bet dabar ne apie tai. Labiausiai man patiko stebėti, kaip atstovė tiksliai pagal sudėliotą planą bandė padaryti pardavimą. Viskas taip gražiai sudėliota, kad rekomenduočiau kai kuriems produktų pardavėjams tiesiog pasimokyti iš jų pavyzdžio. Taigi kaip viskas vyksta: sutartu laiku atvyksta atstovė, kuri apžiūrėdama namus bando užmegzti šiltą kontaktą (pagiria namus, negali atsidžiaugti mūsų prieskonių lentyna, vis paklausdama, oi Jūs turbūt daug gaminate valgyt, koks laimingas Jūsų vyras ir pan :):).

Pirmas etapas: klausinėjimas: klausia, koks yra geras vanduo (spalva, kvapas, t.t.), kur ir kaip dažnai naudoju vandenį, kokia yra vandens formule (H2O), tuomet klausia, o kokia formulė, jei vandenyje yra priemaišų, pvz. natrio junginių (aišku tuomet prie H2O prisideda tų junginių raidelės), psakoja apie tai, kiek žmogus gali išgyventi be vandens, pasakoja apie vandens svarbą žmogaus savijautai, viskas iliustruojama paveiklslėliais, schemomis. Dar parodo LR leistinus vandens nukrypimus (kiek gali būti priemaišų, leidžia iki 80 miligramų berods), užrašo, kad tyras vanduo yra toks, kuriame priemaišų iki 30 miligramų, o jie priemaišų virš 100, tuomet toks vanduo tinka tik techniniams reikalams (praustis, skalbti, t.t.).
Antras etapas: eksperimentas. Mano parinktas vanduo tiriamas dviem būdais: a) užterštumo (?) matuoklis b) elektrolizės būdu į viršų iškeliama visa chemija. Trumpai tariant tiesiog tavo akyse pademonstruoja, kokį prastą vandenį tu naudoji. Nepamirštama pabrėžti, kiek tai daro įtakos tavo sveikatai.. ajajai, ką daryti..
Trečias etapas: atsakyti į anketos klausimus. Užduodami labai tendencingi klausimai, pvz. kokia yra Jūsų naudojamo vandens formulė (kadangi ką tik įrodė, jog ten ne vien H2O, o yra priemaišų, tai nebegali teigti, akd pas tave H2O) arba ar vis dar manote, kad Jūsų geriamas vanduo kokybiškas? Į visus klausimus atsakius tampa akivaizdu, kad tau reikia sprendimo.
Ketvirtas etapas: turime sprendimą. Super duper filtrai, kurie Jūsų vandenį pavers kokybišku, išvalys chemiją. Žinoma tokio vandens turi atsinešus ir jis pereina visus tyrimus, kurie akivaizdžiai parodo skirtumą.
Penktas etapas: paprašo kontaktų tavo draugų, už tai - nemokamas montavimas -sutaupai 250 LT.

Iš tiesų viskas sudėliota labai gražiai: pradeda nuo klausimų, vizualizacija - surinkti straipsniai apie vandens kokybę, apie leistinas normas, poveikį sveikatai, tuomet demonstracija, vėl klausimai, sprendimas ir dar susirenka kontaktus.

Šiaip įdomu- siūlau išbandyti, pasimatuoti- tai nieko nekainuoja:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą